Відбувся ярмарок вакансій

Сквирською районною філією Київського обласного  центру зайнятості 17 січня 2019 року проведено профінформаційний масових захід міні- ярмарок вакансій для укомплектування вакансій ТОВ Фірма «ГРОНА».

У заході взяла участь: директор Сквирської районної філії Кривуша Світлана Григорівна, менеджер з персоналу ТОВ Фірма «ГРОНА» Стрижалова Ірина Анатоліївна, фахівці сектору взаємодії з роботодавцями Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Відкрила міні-ярмарок вакансій директор Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості Кривуша Світлана Гигорівна, яка відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця. 

ТОВ Фірма "ГРОНА" - одна з найбільших кондитерських компаній України, 3-тя за обсягами виробництва і експорту борошняної кондитерської продукції, 1-а за обсягом виробництва сухого печива.

Безробітні громадяни та громадяни, які шукають роботу мали можливість детально ознайомитись з актуальними та перспективними вакансіями ТОВ Фірма «ГРОНА», умовами праці на підприємстві, обов’язками працівників, можливостями проходження стажування. Дізналися про рівень заробітної плати та про весь пакет соціальних умов та гарантій, які отримують працівники товариства.

Для шукачів роботи були запропоновані наступні вакансії: укладальник пакувальник, майстер з ремонту устаткування, налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, головний енергетик, оператор (кочегар) виробничих печей, рецептурник, майстер зміни.

Претендентів на вакантні місця, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду, з метою вирішення питання подальшого працевлаштування.

В заході взяло участь 55 безробітних громадян та 4 особи зайнятого населення.