Сквирська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

              Сьогодні на ринку праці все частіше дефіцитом стає не робоче місце, а фахівець високого класу. Постає зустрічне питання, де і як можна отримати необхідні знання і вміння, яким чином здобути кваліфікацію, щоб бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці, мати гідну заробітну плату, знайти стабільність у своєму житті та відчути себе успішним.  Державна служба зайнятості пропонує безкоштовну послугу-навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ. Саме вони допоможуть задовольнити вимоги роботодавця та особисті покликання.

              Безробітний може стати слухачем одного з Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та освоїти одну з 77 затребуваних на ринку праці спеціальностей для всіх галузей економіки,  промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, туризму, готельного господарства, ресторанної справи,  тощо. Таких Центрів в системі служби зайнятості зараз 9. Найбільші – в Одесі, Харкові та Рівному. Так, наприклад, Рівненський ЦПТО приваблює слухачів спеціальностями, пов'язаними з народними промислами. Одним з найбільш цікавих напрямків є ковальське мистецтво. Серед інших популярних професій народних промислів – бондар, майстер художніх виробів з лози, бджоляр, вишивальник, робітник фермерського господарства. Ті, хто впевнений у своїх силах і аналітичних здібностях, може отримати професію в сфері IT-технологіях або бухгалтерії.  Одеський ЦПТО проводить навчання на паркетників, мулярів, столярів, фрезерувальників, електрогазозварників, токарів, адміністратори готелю, покоївки, бармен, офіціант, перукар, манікюрник, пекар.

               Навчальні кабінети та лабораторії облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням та устаткуванням. Виробниче навчання і практика здійснюються у світлих зручних майстернях. Для навчального процесу використовуються новітні технології (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відео-уроків, інтерактивних технологій), що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу.

           Залежно від складності професії тривалість навчання складає від 1 до 9 місяців.         

           У період професійного навчання, відповідно до чинного законодавства служба зайнятості компенсує витрати на проїзд, виплачує допомогу по безробіттю, забезпечує проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу.   

           Слухачам, які завершили курс професійного навчання й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію, за рішенням державної кваліфікаційної комісії видається документ установленого зразка, відповідно до чинного законодавства.

                За додатковою інформацією звертайтеся до Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: м.Сквира, вул. Богачевського 25.