Семінар з вивільнюваними працівниками

20 листопада 2019 року з метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості в зв’язку з запланованим масовим вивільненням працівників, спеціалісти Сквирської районної філії Київського ОЦЗ провели семінар в Сквирській РДА.

    Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань вивільнення.
     Директор Сквирської районної філії Світлана Кривуша проінформувала учасників семінару про послуги державної служби зайнятості, можливості одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

     Спеціалісти сектору взаємодії з роботодавцями Сквирської районної філії Київського ОЦЗ провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вивільнюваними працівниками, ознайомивши їх зі станом ринку праці району.

     Присутні цікавились наявними вакансіями, на які вони можуть претендувати, враховуючи кваліфікацію та досвід роботи, порядком реєстрації в службі зайнятості, умовами призначення матеріального забезпечення.

     Семінар пройшов в дружній атмосфері діалогу. Спеціалісти служби зайнятості дали зрозуміти учасникам семінару, що вони не залишаться сам на сам зі своєю проблемою, та з допомогою служби зайнятості, активізуючи власні зусилля, зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.