Щодо роботи Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури

Установлено, що лікар-гінеколог Сквирської ЦРЛ, порушуючи свої функціональні обов’язки, недотримуючись вимог наказів Міністерства охорони здоров’я України, у період з 09.07.2016 до 10.07.2016, вчинив кримінальне правопорушення обравши неправильну тактику розродження під час того, коли приймав пологи в потерпілої, яка перебувала в активній стадії першого періоду пологів (регулярні перейми), що призвело до тяжких наслідків - до важкого ураження головного мозку та настання смерті новонародженої дитини.

Органами досудового розслідування дані дії лікаря кваліфіковано за ч. 2 ст. 140 КК України - неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.  

За процесуального керівництва Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури обвинувальний акт відносно лікаря Сквирської ЦРЛ, що вчинив кримінальне правопорушення скеровано до Сквирського районного суду Київської області. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 3 років.