Рятувальники провели інструктаж перед жнивами

10 липня рятувальники Сквирського РС з дотриманням карантинних заходів провели профілактичну роботу у сільськогосподарських підприємствах, де на сьогоднішній день вже у самому  розпалі проводиться підготовка до збирання ранніх зернових культур. Першочерговим завданням для рятувальників Сквирщини є забезпечення пожежної безпеки під час збирання зернових та технічних культур. Рятувальники оглянули транспортні засоби, які будуть задіяні у зернозбиральній кампанії.

Під час обстеження техніки акцентовано значну увагу на обладнанні необхідним комплектом первинних засобів  пожежогасіння.

Під час профілактичної роботи з працівниками підприємства був проведений інструктаж та здійснено закріплення знань з ефективного використання первинних засобів  пожежогасіння при пожежі у вигляді реагування на пожежу членами ДПД.

На завершення рятувальники залишили пам’ятки з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових та встановили заборону використання відкритого вогню та паління у хлібних масивах.