Професіографічна екскурсія на Сквирський хлібзавод

31.01.2019р. Сквирський районний центр зайнятості спільно з соціальними партнерами провели професіографічну екскурсію на Сквирський хлібзавод для учнів 5-8 класів Малолисовецької школи з метою надання інформації про ринок праці міста та району, актуальність робітничих професій, реальний попит роботодавців на працівників, про важливість вибору професії та особливості працевлаштування у сучасних умовах.

               Під час заходу школярі мали можливість   ознайомитись з підприємством, професіями  та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці. Зокрема, школярі ознайомилися з процесом виготовлення хліба та хлібобулочних виробів, які користуються попитом у місті та Сквирському районі.

Учням була надана детальна інформація щодо економічної ситуації в районі, сучасних вимог роботодавців до працівників, актуальності професій та спеціальностей та про престижність робітничих професій.

Учасники заходу отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості випускникам шкіл та молоді, можливість безкоштовного навчання за сприянням служби зайнятості, ознайомилися  з вакансіями які на цей час потребує ринок праці .

Зустріч з учнями мала взаємовигідний результат, бо вчасна допомога молоді у професійному самовизначенні сьогодні допоможе уникнути багатьох негараздів у майбутньому, тож учасники залишилися задоволені заходом.