ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОФІСУ РОБОТОДАВЦЯ В СКВИРІ

В липні 2019 року в приміщенні Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості в рамках круглого столу на тему: «Дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців», відбулось відкриття та презентація Офісу роботодавця. На захід були запрошені роботодавці району та соціальні партнери, представники місцевих органів влади.
Відкрила захід директор Сквирської районної філії КОЦЗ Світлана Кривуша. Інформуючи присутніх про стан ринку праці району, та послуги, які надає служба зайнятості, принципи роботи електронних кабінетів роботодавця, директор Сквирської районної філії КОЦЗ підкреслила важливість та актуальність відкриття Офісу роботодавця, який створений з метою сприяння підвищення якості сервісного обслуговування клієнтів служби зайнятості. Завдяки відкриттю Офісу роботодавця, кожен роботодавець, від фізичної особи-підприємця, до представників великих підприємств, зможе проводити за окремо визначеним графіком:
• ділові зустрічі;
• презентації підприємства;
• співбесіди з кандидатами на зайняття посад (як з безробітними особами так і з шукачами роботи);
• розміщувати інформацію про підприємство.
Роботодавцям запропоновано скористатись Офісом роботодавця з метою пришвидшення укомплектування заявлених вакансій, зарезервувавши час в Офісі роботодавця з метою проведення співбесід з претендентами на вакантні місця.
Родзинкою на заході був виступ заступника голови Сквирської районної ради Олени Грищенко, яка не тільки акцентувала увагу присутніх на важливості відкриття Офісу роботодавця, а й детально ознайомила присутніх з державними програмами розвитку району та малого бізнесу.
Кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку щодо шляхів розвитку підприємства та ситуації в районі.
Захід пройшов в діловій дружній атмосфері.