Компенсація роботодавцям єдиного соціального внеску – фінансова підтримка роботодавців службою зайнятості Сквирського району

Сквирська районна філія Київського обласного центру зайнятості  тісно співпрацює з роботодавцями: консультує, надає допомогу у підборі працівників та компенсує роботодавцю за створені нові робочі місця для працевлаштування безробітних єдиний соціальний внесок. З метою зниження плинності кадрів робота фахівців філії спрямована на те, щоб безробітні закріплювалися на створених для них робочих місцях.

Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

Компенсація – це відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого єдиного внеску, сплаченого за працевлаштованого за направленням служби зайнятості зареєстрованого безробітного на нове робоче місце. Компенсація здійснюється у розмірі єдиного внеску за місяць, за який такий внесок сплачений. Компенсація фактичних витрат на сплату єдиного внеску виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Співпраця з роботодавцями у напрямку надання компенсації роботодавцям єдиного внеску за працевлаштованих безробітних, як вид послуг – не лише крок уперед у зміцненні взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями, але й стимул до створення нових робочих місць та потужний засіб реалізації соціальної захищеності неконкурентоспроможних категорій населення.

Загалом ця послуга корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників у штат, виплачуючи їм легальну заробітну плату, забезпечувати соціальні гарантії.

Консультації можна отримати у Сквирській районній філії Київського обласного центру зайнятості (каб. 7), телефони для довідок  51599, 54534.

 

Директор                        С.Г.Кривуша