Прощання з героєм АТО Крижанським Володимиром

29 січня 2017 року поблизу м. Авдіївки Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу з боку незаконних збройних формувань та прямого потрапляння в окоп на ротному опорному пункті загинув наш земляк, сквирянин сержант Крижанський Володимир Олексійович, який народився 24 березня 1982 року. Воїн ніс службу у 72-й гвардійській окремій механізованій бригаді, був мобілізований до Збройних Сил України 19 березня 2014 року, з 06 березня 2015 року перейшов на контрактну службу.

01 лютого із сімома загиблими військовослужбовцями капітаном Андрієм Кизилом, молодшим сержантом Володимиром Бальченком, солдатом Дмитром Оверченком, сержантом Володимиром Крижанським, Ярославом Павлюком, Олегом Бурцем, Віталієм Шамраєм Україна попрощалась на Майдані Нзалежності в м. Києві.

2 лютого свого героя в останній путь провела Сквирщина. Попрощатися із воїном-земляком до оселі, де він мешкав, та до Сквирського районного Будинку культури прийшло до тисячі чоловік. На мітингу, присвячені світлій пам’яті Володимира Крижанського, прозвучав Гімн України, було оголошено хвилину мовчання, співчуття родині військовослужбовця висловили голова Сквирської районної ради В.В. Гриша, голова Сквирської райдержадміністрації В.В. Галюк, районний військовий комісар Ю.П. Волинець, від ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» - учасник бойових дій В.П. Мельничук, місцева поетеса, волонтер Л.Г. Гриценко.

Поховали В.О. Крижанського на новому кладовищі в м. Сквира з усіма почестями, на які заслужив відважний боєць, який став на захист суверенітету й незалежності рідної держави. Молебень відслужили благочинний УПЦ КП, настоятель храму святого Миколая м. Сквира Віктор Скакевич та ще три священики цього благочиння, відсалютували герою військові з м. Біла Церква.

Сквирська районна рада висловлює найщиріші співчуття у зв’язку з такою непоправною втратою мамі Клавдії Миколаївні, дружині Яні Сергіївні, сину Івану, брату та усій родині. Нехай наше слово підтримки допоможе пережити невимовний біль.