ДО УВАГИ!

«Конфлікт інтересів -треба знати!» -он-лайн курс НАЗК на платформі Прометеус

Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує депутатів місцевих рад, міських, селищних, сільських голів, службовців місцевого самоврядування пройти безкоштовний он-лайн курс «Конфлікт інтересів - треба знати!», створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні спільно з громадським проектом масових відкритих он-лайн курсів «Прометеус». Курс розрахований на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов'язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

Курс «Конфлікт інтересів - треба знати!» - пройшли вже 13 тис. слухачів, 40% з яких отримали сертифікати. Курс доступний на платформі «Прометеус» цілодобово, викладачі постійно беруть участь в обговореннях, що відбуваються на платформі. Щоб пройти курс, потрібно зайти на плат­форму курсу та зареєструватися.

Дарина ПРИВАЛОВА, регіональний консультант з питань комунікацій Офісу впровадження реформи децентралізації у Київському регіональному відділенні Асоціаціїміст України