ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Сквирської районної ради Київської області  про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації, окремого майна – нежитлової будівлі площею 390,4 кв. м, що розташована  за адресою: Київська обл., Сквирський  район, м.Сквира, вул.Соборна, 53, та перебуває на балансі комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району.

1. Інформація про об’єкт приватизації

Найменування об’єкта приватизації: нежитлова будівля площею 390,4 кв.м.

Місцезнаходження об’єкта: 09001, Київська обл., Сквирський  район, м.Сквира, вул.Соборна, 53.

Відомості про об’єкт: одноповерхова будівля, без підвальних приміщень, потребує капітального ремонту; стіни цегляні; перегородки цегляні; перекриття – дерев’яне; дах горищний, двопохилий, дерев’яні конструкції; покрівля – азбестоцементні гофровані плити; підлога – дерев’яна, бетонна стяжка;  двері дерев’яні, частково відсутні; інженерне обладнання – відсутнє. Фундаменти знаходяться в задовільному стані, місцями просідання. Віконні отвори піддалися значному фізичному зносу. Замощення в незадовільному стані. Вхідні двері знаходяться в задовільному стані. Підлога в незадовільному стані (місцями вибоїни),  потребують капітального ремонту. Опалення відсутнє. Дах затікає, потребує капітального ремонту. Рік побудови – орієнтовно 1954. Не використовується  та не експлуатується понад 20 років.

Відомості про земельну ділянку: окремо виділена,кадастровий номер 3224010100:01:056:0048, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, площа – 0,1471, місцезнаходження: Київська область, м.Сквира, вул.Соборна, 53. Обтяження відсутні.

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно: реєстраційний номер витягу 80932340, дата реєстрації22.02.2017р.

Інформація про балансоутримувача: комунальна установа Сквирської районної ради Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району (далі за текстом - Відділ), код за ЄДРПОУ03054829.

Адреса балансоутримувача: 09001, Київська обл., Сквирський  район, м.Сквира, вул.Богачевського, 28.

Контактна особа – Гашенко Олена Анатоліївна, начальник відділу (04568) 5-13-00

Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону з умовами:08 жовтня 2019 року,година, о котрій починається аукціон,  встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 09.00 до 18.00 год.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432.

Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог ч.7 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19.30 до 20.30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16.15 до 16.45 дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта

Приватизація нежитлової будівлі, що розташована  за адресою: Київська обл., Сквирський  район, м.Сквира, вул.Соборна, 53, загально площею 390,4 кв. м здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432.

Покупець об’єкта приватизації має відповідати вимогам, передбаченим статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Стартова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ:

-аукціону з умовами – 543261 грн. 00 коп.;

- аукціону із зниженням стартової ціни – 271630,5 грн.;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 271630,5 грн.

Розмір гарантійного внеску для:

- аукціону з умовами – 54326,1 грн.;

- аукціону із зниженням стартової ціни – 27163,05 грн.;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій –27163,05грн.

Розмір реєстраційного внеску (плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні): 834,60 грн.

Умови продажу об’єкта приватизації:

- Покупець компенсує Сквирській районній раді грошові кошти, пов’язані із виконанням заходів з оцінки об’єкта, у розмірі 2512 (дві тисячі п’ятсот дванадцять) грн.00коп. протягом 30 календарних днів з моменту укладання договору купівлі-продажу об’єкта:

Одержувач: СквирУК/м. Сквира/31030000

Рахунок - 31513905010538

Банк одержувача – Казначейство України (ЕАП)

Код за ЄДРПОУ: 37870099

МФО 899998

Призначення платежу: (обов’язково вказати за що та за який об’єкт надійшли кошти).

- Покупець забезпечує утримання об’єкта в належному санітарному стані та благоустрій прилеглої території у строк 6 місяців з моменту укладання договору.

4. Додаткова інформація

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків, реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбані об’єкти.

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за