Про роботу Сквирської райдержадміністрації щодо забезпечення надходжень до районного бюджету

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про роботу Сквирської райдержадміністрації  

щодо забезпечення надходжень до районного

бюджету

 

Заслухавши інформацію голови Сквирської райдержадміністрації  О.Славінської «Про  роботу Сквирської райдержадміністрації щодо забезпечення надходжень до районного бюджету», районна рада відзначає, що протягом 2020 року в Сквирському районі фіксується тенденція зменшення надходжень до районного бюджету.

Так, за І квартал 2020 року виконання плану по доходах загального фонду районного бюджету Сквирського району (без урахування міжбюджетних трансфертів) виконано на 93,3%, а за 7 місяців 2020 року – 92,1%. Така тенденція є загрозливою та ставить під сумнів виконання показників районного бюджету за 2020 рік.

Відповідно до інформації Сквирської райдержадміністрації нею здійснювалося ряд заходів щодо покращення показників надходження коштів до районного бюджету.

Так, Сквирською райдержадміністрацією розроблено План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економічного і раціонального використання бюджетних коштів у 2020 році, який затверджено розпорядженням голови від 17 червня 20202 року №140.

На виконання цього розпорядження Сквирською райдержадміністрацією було підготовлено і направлено керівникам товариств, аграрних фірм та підприємств листи з порушеним питанням щодо надання інформації по ПДФО з оренди паїв. Таких листів було направлено 33, відповідь отримано від 9. 

З початку року Сквирською райдержадміністрацією організовано проведення 5 засідань тимчасової комісії з погашення забо