Про звіт голови Сквирської райдержадміністрації про виконання повноважень, делегованих Сквирською районною радою

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про звіт голови Сквирської райдержадміністрації  

про  виконання повноважень,  делегованих

Сквирською районною радою

Заслухавши звіт голови Сквирської райдержадміністрації  О.Славінської «Про  виконання повноважень,  делегованих Сквирською районною радою», районна рада відзначає, що робота щодо виконання райдержадміністрацією  делегованих Сквирською  районною радою повноважень була спрямована на всебічне задоволення прав і свобод громадян, їх матеріальних та духовних запитів, формування та виконання програмних документів.

За звітний період Сквирською райдержадміністрацією розроблено та подано на затвердження 17 районних програм. Загалом структурні підрозділи райдержадміністрації виконують завдання, які передбачені в 46 районних програмах. З метою контролю за виконанням цих програм Сквирська районна рада заслухала звіти по 9 з них. Також було заслухано звіт райдержадміністрації про стан фінансування районних програм, затверджених Сквирською районною радою. В багатьох аспектах вдалося досягнути поставлених завдань у забезпеченні відповідно до законодавства розвитку освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту.

Разом з тим, при виконанні деяких повноважень мають місце ряд недоліків. Зокрема, на неналежному рівні забезпечено виконання рішень сесій районної ради. Так,не вдалося покращити роботу щодо інвестиційної привабливості району, створення робочих місць, поновлення регулярного перевезення пасаж