Про звільнення з посади директора комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у зв’язку з закінченням дії кон

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про звільнення з посади директора комунального

некомерційного підприємства Сквирської районної

ради «Сквирський районний центр первинної

медико-санітарної допомоги» у зв’язку з закінченням

дії контракту та призначення виконуючого обов’язків

директора підприємства

 

Відповідно до Кодексу законів про працю України, ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», враховуючи рішення Сквирської районної ради від 25.05.2017 №09-14-07 «Про укладання контракту з головним лікарем комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги» та від 18.10.2018 №06-26-07 «Про створення комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Статут комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», затверджений рішенням сесії Сквирської районної ради від 20.06.2019 №02-34-07, розпорядження голови Сквирської районної ради від 25.05.2020 №29 «Про покладання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», висновки постійних депутатських комісій Сквирської районної ради, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звільнити Колесник-Гавронську Наталю Володимирівну з посади директора  комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради  «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  у зв’язку з закінченням 24 травня 2020 року дії контракту.

2. Покласти виконання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради  «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» тимчасово, до призначення  директора цього підприємства за результатами конкурсу, на заступника директора Фартушну Тетяну Вікторівну з 25.05.2020 року.

3. Доручити виконуючій обов’язки директора комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради  «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Фартушній Тетяні Вікторівні подати це рішення до державного реєстратора для здійснення державної реєстрації змін до відомостей про керівника юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань  регламенту, законності і правопорядку.

                                                             

Голова ради                                          В. Гриша

 

м. Сквира

25 червня 2020 року

№ 12-45-07