Про внесення змін до структурних підрозділів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до структурних підрозділів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району

Розглянувши клопотання директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, пропозиції управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, погоджені відповідно з Департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, щодо закриття відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Самгородок з 01.10.2020 та збільшення ліжок у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Горобіївка до 30 (станом на сьогодні 24 ліжка), у зв’язку із малою наповненістю обох відділень та відсутністю бажаючих на поселення, з метою раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району в новій редакції, затвердженого рішенням сесії від 08.08.2019 №12-35-07, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до структурних підрозділів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району:

1.1. Закрити відділення стаціонарного догляду для  постійного або тимчасового проживання  с. Самгородок  Сквирського району з 01.10.2020 року.

1.2. Збільшити кількість ліжок у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Горобіївка Сквирського району з 25 до 30.

2. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району забезпечити дотримання вимог трудового законодавства України під час вивільнення працівників.

3 На наступну сесію Сквирської районної ради подати на затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району в новій редакції.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

Голова ради                                                В. Гриша

 

м. Сквира

25 червня 2020 року

№ 25-45-07