Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши заяви ТОВ «Енергобюджет», подання сектору освіти Сквирської районної державної адміністрації, з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада    

                                                              В И Р І Ш И Л А:

1. Сектору освіти Сквирської районної державної адміністрації:

1.1. Погодити продовження на той самий строк, на який його було укладено, договору №1 оренди нежитлового приміщення від 23.08.2017, а саме частини нежитлового приміщення котельні, розташованого за адресою: м.Сквира, вул.Незалежності, 63, що є спільною власністю територіальних громад Сквирського району, укладеного  між орендодавцем - відділом освіти Сквирської районної державної адміністрації та орендарем - ТОВ «Енергобюджет», код ЄДРПОУ  39408203, місцезнаходження: м.Сквира, вул. Шевченка, 1.

1.2. Погодити продовження на той самий строк, на який його було укладено, договору №2 оренди нежитлового приміщення  від 23.08.2017, а саме частини нежитлового приміщення котельні, розташованого за адресою: м.Сквира, вул.Шевченка, 43, що є спільною власністю територіальних громад Сквирського району, укладеного  між  орендодавцем - відділом освіти Сквирської районної державної адміністрації та орендарем - ТОВ «Енергобюджет», код ЄДРПОУ 39408203, місцезнаходження  м.Сквира, вул. Шевченка, 1.

1.3 Погодити продовження на той самий строк, на який його було укладено, договору №5 оренди нежитлового приміщення від 17.10.2017, а саме частини нежитлового приміщення котельні, розташованого за адресою: м.Сквира, пров. Каштановий, 2, що є спільною власністю територіальних громад Сквирського району, укладеного між орендодавцем - відділом освіти Сквирської районної державної адміністрації та орендарем - ТОВ «Енергобюджет», код ЄДРПОУ 39408203, місцезнаходження  м.Сквира, вул. Шевченка, 1.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                            В.Гриша

м. Сквира                                         

25 червня 2020 року

21-45-07