Про стан виконання Програми благоустрою населених пунктів Сквирського району на 2018-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про стан виконання Програми благоустрою

населених пунктів Сквирського району

на 2018-2020 роки

 

Заслухавши інформацію начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту населення Сквирської райдержадміністрації Ворушила М.С. про стан виконання Програми благоустрою населених пунктів Сквирського району на 2018-2020 роки районна рада відмічає, що передбачені Програмою заходи виконуються. Проте, не в повному обсязі.

В 2019 році лише Шамраївська, Самгородоцька та Мовчанівська сільські ради взяли участь в конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», а конкурс «Двір зразкового утримання» щорічно проводять Шамраївська, Тарасівська, Кам’яногребельська та Домантівська сільські ради. Робота з благоустрою населених пунктів не систематична - лише під час проведення весняного двомісячника та осіннього місячника благоустрою. Проблемою також залишається ліквідація стихійних сміттєзвалищ твердих побутових відходів.

Щорічно в усіх населених пунктах району проводиться благоустрій та впорядкування територій кладовищ у відповідності до нормативних вимог, приводяться в належний стан пам’ятники і пам’ятні знаки. Заходи щодо розширення існуючих та створення нових площ зелених насаджень, озеленення прибережних смуг річок, ставів, водоймищ - здійснювались на територіях Сквирської міської, Великополовецької, Горобіївської, Тарасівської та Шамраївської сільських рад.

За інформацією сільських рад, земельні ділянки існуючих торгівельних точок, громадських будівель і споруд відпов