Про звіт голови Сквирської райдержадміністрації про підсумки виконання Програми соціально- економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2019 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про звіт голови Сквирської райдержадміністрації

про підсумки виконання Програми соціально-

економічного та культурного розвитку 

Сквирського району на 2019 рік

Заслухавши та обговоривши звіт голови Сквирської районної державної адміністрації О.Славінської «Про підсумки виконання Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району за 2019 рік» районна рада відмічає, що робота райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування протягом 2019 року була спрямована на забезпечення виконання пріоритетних і першочергових завдань, визначених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік (далі - Програма). Результати соціально-економічного розвитку району протягом звітного періоду свідчать як про досягнення певних позитивних результатів, так і про невиконання окремих показників.

За підсумками 2019 року до зведеного бюджету забезпечено збору в сумі 384,9 млн. грн., що становить 114,6% до минулого року. До місцевих бюджетів усіх рівнів мобілізовано 210,0 млн. грн., що  становить 113,9 % до минулого року, до державного бюджету - 174,9 млн. грн., що становить 115,4 % до минулого року.

Протягом 2019 року в райо