Про звернення депутатів Сквирської районної ради щодо впровадження земельної реформи в Україні

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про звернення депутатів Сквирської районної ради

щодо впровадження земельної реформи в Україні

Враховуючи, що проголосований Верховною Радою України у першому читанні законопроект № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», а також законопроекти № 2194 та        № 2195 не враховують думку переважної більшості громадян нашої країни щодо відкриття ринку землі та з метою широкої суспільної консолідації заради миру і злагоди в Україні та забезпечення національної безпеки, враховуючі пропозиції постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів, керуючись   ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сквирська районна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Президента України В.Зеленського, Голови Верховної Ради України Д.Разумкова та народних депутатів, Прем’єр-міністра України О.Гончарука,  народних депутатів України, обраних в одномандатних виборчих округах  № 91 О.Дунди та № 92 В.Колюха щодо впровадження земельної реформи в Україні (звернення додається).

2. Доручити голові Сквирської районної ради В.Гриші направити звернення щодо впровадження земельної реформи в Україні до Президента України В.Зеленського, Голови Верховної Ради України Д.Разумкова та народних депутатів, Прем’єр-Міністра України О.Гончарука, народних депутатів  України, обраних в одномандатних виборчих округах     № 91 О.Дунди та № 92 В.Колюха.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну де