Про затвердження районної програми фінансування пільг для окремих категорій громадян Сквирського району на 2020 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про затвердження районної програми

фінансування пільг для окремих категорій

громадян Сквирського району на 2020 рік

Розглянувши проєкт районної програми фінансування пільг для окремих категорій громадян Сквирського району на 2020 рік, схвалений розпорядженням виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації від 29.01.2020 № 22, з метою соціального захисту окремих категорій громадян, які відповідно до чинного законодавства мають право на пільги, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму фінансування пільг для окремих категорій громадян Сквирського району на 2020 рік (додається).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів програми, виходячи з реальних можливостей бюджетів та їх пріоритетів.

3. Управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування Сквирського району забезпечити безумовне виконання заходів щодо реалізації програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську  комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

Голова ради                                  В.Гриша

 

м. Сквира

27 лютого 2020 року

№ 07-42-07