Про затвердження районної Програми фінансового забезпечення функціонування Сквирської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегован

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про затвердження районної Програми  фінансового

забезпечення функціонування Сквирської районної

державної адміністрації та її структурних підрозділів

для виконання та реалізації повноважень, делегованих

 Сквирською районною радою, на 2020 рік

 

Розглянувши проєкт районної  Програми фінансового забезпечення функціонування Сквирської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Сквирською районною радою, на 2020 рік,схвалений розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації від 31.01.2020 року №28, з метою підвищення дієвості управлінських рішень Сквирської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих та власних повноважень, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити районну Програму фінансового забезпечення функціонування Сквирської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Сквирською районною радою, на 2020 рік (додається).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів районної Програми, виходячи з реальних можливостей бюджетів та їх пріоритетів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                     В. Гриша

 

м. Сквира

27 лютого 2020 року

№ 09-42-07