Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації в 2020 році

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Програми  матеріально-технічного

забезпечення управління соціального захисту населення

Сквирської райдержадміністрації в 2020 році

 

Розглянувши проєкт Програми матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації в 2020 році, схвалений розпорядженням виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації від 30.01.2020 №25, з метою вирішення невідкладних питань матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації в 2020 році(додається).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджетів та їх пріоритетів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську  комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                             В. Гриша

 

м. Сквира

27 лютого 2020 року

№ 08-42-07