Про укладання контракту з начальником комунального підприємства «Архітектурне бюро Сквирської районної ради»

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про укладання контракту з начальником комунального підприємства «Архітектурне

бюро Сквирської районної ради»

 

Розглянувши заяву начальника комунального підприємства «Архітектурне бюро Сквирської районної ради» Н.Хінцінської, відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Сквирського району, яке затверджене рішенням Сквирської районної ради  № 06/03-30-06 від 25.06.2014, п. 7.3. Статуту комунального підприємства «Архітектурне бюро Сквирської районної ради», затвердженого рішенням сесії Сквирської районної ради від 23.02.2017 №20-13-07, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Призначити на посаду начальника комунального підприємства «Архітектурне бюро Сквирської районної ради» Хінцінську Ніну Михайлівну з 27 лютого 2020 року.

2. Доручити голові Сквирської районної ради укласти з Хінцінською Ніною  Михайлівною контракт терміном на 3 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  регламенту, законності та правопорядку.