Про затвердження спільної Програми територіальних громад з профілактики злочинності в Сквирському районі на 2020 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження спільної Програми

територіальних громад з профілактики злочинності

в Сквирському районі на 2020 рік

 

Розглянувши проєкт спільної  Програми територіальних громад з профілактики злочинності в Сквирському районі  на 2020 рік, схвалений розпорядженням виконуючої обов’язки. голови Сквирської райдержадміністрації від 15 листопада 2019 року № 277, з метою подальшого вирішення невідкладних питань матеріального, організаційно-правового та інформаційного забезпечення Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, враховуючи пропозиції постійної депутатської комісій з питань регламенту, законності і правопорядку, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити спільну Програму територіальних громад з профілактики злочинності в Сквирському районі  на 2020 рік (додається).

2. Сквирській районній державній адміністрації, районним установам та організаціям забезпечити безумовне виконання Програми.

3. Сквирській райдержадміністрації при формуванні показників районного бюджету передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

4. Координацію робіт щодо виконання цієї Програми покласти на Сквирський  відділ поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

5. Контроль за виконання цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

Голова ради                                  В. Гриша

 

м. Сквира

19 грудня 2019 року

№ 04-40-07