Про затвердження районної Програми підтримки заходів та робіт з територіальної оборони на території Сквирського району на 2020 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  затвердження районної Програми підтримки

заходів та робіт з територіальної  оборони на

території Сквирського району на 2020 рік

 

             З метою реалізації  районними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування заходів і робіт з територіальної оборони на території Сквирського району, розглянувши проєкт районної Програми підтримки заходів та робіт з територіальної оборони на території Сквирського району на 2020 рік, схвалений розпорядженням виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації від 28 жовтня 2019 року №262 дск, відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указу Президента України від 01.05.2014 року № 447 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», Положення про територіальну оборону України, затвердженого Указом Президента України від 23.09.2019 № 406/2016, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

                                                                                В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердитирайонну Програму підтримки заходів та робіт з територіальної оборони на території Сквирського району на 2020 рік (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти навиконаннязаходів, передбаченихПрограмою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника головирайонної ради О. Грищенко та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

Голова ради         В.Гриша

 

м. Сквира

05 грудня 2019 року

№ 06-39-07