Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                           Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»,  Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 18.10.2018 № 09-26-07, Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 16.10.2013 №06-23-06, з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи листи КНП СРР «Сквирська центральна районна лікарня», КНП СРР «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації, подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району,  висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада    

                                                              В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Звіт про оцінку майна суб’єкта оціночної діяльності ТОВ «Лідер Плюс» про ринкову вартість об’єкта спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі загальною площею 219,6 кв.м, яка розташована за адресою: Київська область, Сквирський район, село Горобіївка, бульвар Сквирський, буд. 3-В, у сумі  62021 (шістдесят дві тисячі двадцять одна) грн. 00 коп. без  врахування 20,0 % ПДВ (додаток 1).

2. Затвердити Перелік об’єктів нерухомого майна  спільної власності територіальних громад Сквирського району, які  можуть бути переданими в оренду в 2020 році (додаток 2).

3. Затвердити  Перелік основних засобів комунального  некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня», які  можуть бути переданими в оренду в 2019-2020 роках (додаток 3).

4. Комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня»:

4.1. Надати дозвіл на передачу в оренду на конкурсній основі майна спільної власності територіальних громад Сквирського району – основних засобів (додаток 4).

4.2. Встановити розмір річної орендної плати у разі передачі в оренду іншого, крім нерухомого, окремого індивідуально визначеного майна:

- 10 % вартості орендованого майна за результатами незалежної оцінки;

 - 7%  вартості орендованого майна за результатами незалежної оцінки у разі, коли орендарем є суб’єкт малого підприємництва.

4.3. Надати дозвіл на внесення змін до договорів оренди нежитлових приміщень, а саме - збільшити орендовану площу для:

- фізичної особи-підприємця Павловської Богдани Леонідівни - на 7,45кв.м (договір від 01.08.2011);

- фізичної особи-підприємця Павловської Богдани Леонідівни - на 7,31кв.м (договір від 01.08.2011);

- ПП «Роммед» - на 35,85 кв.м (договір від 09.11.2012);

-  ТОВ «Малікс-Мед» - на 5,97 кв.м (договір від 08.05.2012);

-  Сквирської ЦРА №25 -  на 10,21 кв.м (договір від 01.08.2011).

4.4. Надати дозвіл на передачу в оренду на конкурсній основі приміщення загальною площею 48,9 кв.м, в тому числі корисною площею 31,8 кв.м та площею загального користування 17,1 кв.м, що знаходиться у нежитловій будівлі поліклінічного корпусу Сквирської ЦРЛ, який розташовано за адресою: вул. Київська, 12, м.Сквира Київської області.

5. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації:

5.1. Надати дозвіл на передачу в оренду на конкурсній основі нежитлової будівлі -  котельні Шамраївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» площею 19,3кв.м, розташованої за адресою: вул. Шкільна, 3,  с. Шамраївка Сквирського району Київської області, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

5.2. Надати дозвіл на передачу в оренду на конкурсній основі нежитлової будівлі -  котельні Оріховецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» площею 98,2 кв.м, розташованої за адресою: вул. Центральна, 14,  с.Оріховець, Сквирського району Київської області, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

5.3. Надати дозвіл на передачу в оренду на конкурсній основі  нежитлової будівлі -  котельні Кривошиїнського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» площею 62,8 кв.м, розташованої за адресою: вул. Сквирська, 87В,  с. Кривошиїнці Сквирського району Київської області, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                            В.Гриша

 

м. Сквира                                         

05 грудня 2019 року

№ 14-39-07