Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлової будівлі

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про  надання дозволу на передачу

в оренду частини нежитлової будівлі

     Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення сесії Сквирської районної ради від 16.10.2013 №06-23-06 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», розглянувши лист начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації від 05.09.2019 № 703, з  метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, скорочення обсягів використання природного газу та у зв’язку із закінченням терміну дії договору оренди нежитлового приміщення для розміщення котельні на альтернативних  видах палива, враховуючи подання Відділу з управління комунальним майном, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати дозвіл відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації на передачу в оренду частини нежитлової будівлі котельні Великополовецького НВК – приміщення топочної, площею 159,0 кв.м, розташованого за адресою: вул. Центральна, 65,  с. Великополовецьке Сквирського району Київської області, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О. Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

Голова ради                                                   В. Гриша

м. Сквира

11 вересня 2019 року

№ 05-36-07