Про звіт Сквирської райдержадміністрації про роботу щодо поліпшення пасажирських перевезень в районі

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про звіт Сквирської райдержадміністрації

про роботу щодо поліпшення пасажирських перевезень в районі

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюти О.П. «Про стан пасажирських перевезень в Сквирському районі», районна рада відзначає, що на території певних територіальних громад Сквирського району та м.Сквира склалась незадовільна ситуація з наданням послуг з перевезення пасажирів.

01.03.2018 року рішенням сесії Сквирської районної ради № 10-22-07 затверджена районна комплексна Програма фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2018-2019 роки, заходи якої не фінансувались, що вкрай негативно відобразилось на якості пасажирських перевезень в районі. А деякі маршрути були скасовані, як нерентабельні.

Протягом тривалого часу не здійснюється перевезення пасажирів на автобусних маршрутах до с. Безпечна, с. Руда, с. Владиславка, с. М.Єрчики, с. В.Половецьке, с. Пищики, с. Безугляки та с. Кам’яна Гребля. З 15.01.2019 року з ініціативи перевізника  розірвано договір щодо обслуговування автобусних маршрутів до с. Домантівка, Квітневе, Миньківці, Шаліївка та Терешки. Також виникла проблема з транспортним перевезенням пасажирів на автобусному маршруті Сквира АС – Антонів. Причина – низький пасажиропотік та збитковість рейсів. На даний час рух транспортних засобів на цьому маршруті відновлено - щоденно виконується 4 оборот