Про затвердження Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2019-2021 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Програми залучення

інвестицій та поліпшення інвестиційного

клімату в Сквирському районі

на 2019-2021 роки

            Розглянувши проєкт Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2019-2021 роки, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 20.06.2019 № 149, з метою активізації інвестиційної діяльності та нарощування обсягів інвестицій, на виконання Законів України «Про інвестиційну діяльність»,  «Про режим інозем­ного інвестування», керуючись ст. п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2019-2021 роки (додається).

2. Управлінням, відділам  та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, районним установам та організаціям,  виконкомам міської та сільських рад забезпечити безумовне виконання заходів щодо реалізації Програми.

3. Сквирській райдержадміністрації під час формування районного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника голови ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Голова ради                                              В. Гриша

 

м. Сквира

08 серпня 2019 року

№ 02-35-07