Про внесення змін до Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2019-2021 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до Програми

фінансової підтримки громадської

організації «Спілка учасників АТО

Сквирщини» на 2019-2021 роки

 

Розглянувши зміни до Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2019-2021 роки, схвалені розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 13 червня 2019 року № 141, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про громадські об’єднання», керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2019-2021 роки (додаються).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, громадській організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» забезпечити виконання заходів, передбачених цією Програмою відповідно до своїх повноважень.

3. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів, передбачених Програмою, виходячи із реальних можливостей районного бюджету та його пріоритетів.