Про затвердження Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» в новій редакції

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» в новій редакції

 

Розглянувши лист директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району»  від 07.02.2019 №01-32/13 та поданий проект Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» в новій редакції, розроблений відповідно до  Наказу Міністерства юстиції України від 02.06.2014 № 864/5 "Про затвердження Типового положення про архівну установу сільської, селищної, міської ради, ради об'єднаної територіальної громади для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.06.2014 за №592/25369, враховуючи норми Господарського кодексу України, пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Змінити скорочену назву комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» з КУ СРР «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» на КУ Сквирської райради „Трудовий архів”.

2. Змінити Орган управління комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» з  Сквирської районної ради на Сквирську районну державну адміністрацію.

3. Змінити юридичну адресу комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» з 09000, Київська обл., м. Сквира, вул. Леніна, 38 на 09001 Київська обл., м. Сквира, вул. Київська, 12.

4. Затвердити Статут  комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» в новій редакції (додається).

5. Комунальній установі Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» забезпечити в установленому законом порядку державну реєстрацію  змін до установчих документів  (Статуту).  

6. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                 В. Гриша

 

м. Сквира

23 травня  2019 року

№ 08-33-07