Про затвердження Програми управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району на 2019-2021 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                        Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Програми управління об’єктами  майна спільної власності територіальних громад

Сквирського району на 2019-2021 роки

 

Розглянувши проект Програми управління об’єктами  майна спільної власності територіальних громад Сквирського району на 2019-2021 роки, поданий Відділом з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, відповідно до п.16 п.20 ч.1 ст.43, ч.4 ч.5 ст.60, пункту 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна  рада

                                                               

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району на 2019-2021 роки (додається).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачати фінансування видатків на виконання заходів Програми управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району на 2019-2021 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                       В. Гриша

 

м. Сквира                                         

23 травня 2019 року

13-33-07