Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                       

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»,  Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 18.10.2018 № 09-26-07, враховуючи подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  склад конкурсної комісії  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою вул. Центральна, 63-а, с.Великополовецьке Сквирського району Київської області (додаток 1).

2. Додаток 3 до рішення  сесії Сквирської районної ради від 14.03.2019р. №21-32-07 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району» вважати таким,  що втратив чинність.

3. Затвердити Звіт про оцінку майна суб’єкта оціночної діяльності фізичної особи-підприємця Шеремета Івана Григоровича (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності   № 1173/17 від 06.12.2017) від 10.05.2019 про ринкову вартість об’єкта спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі загальною площею 390,4 кв.м., яка розташована за адресою: вул. Соборна, буд. 53, м. Сквира, Київська область, у сумі  543261 (п’ятсот сорок три тисячі двісті шістдесят одна) грн. 00 коп. (додається).

4. Враховуючи значну заборгованість з орендної плати, яка виникла через несплату орендарями - корпорацією «Елтекс» та ТОВ «Влакос» коштів за оренду майна та орендної плати за земельну ділянку під будівлями, що призвело до критичного зменшення фінансування комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, внести зміни до рішення Сквирської районної ради від 29.09.2015 №06-39-06 «Про впорядкування діяльності комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», а саме п.4 викласти в новій редакції:

 «Надати дозвіл комунальній установі Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району використовувати 100,0 % внесеної орендної плати за користування майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району з  травня 2019 року до завершення платежів за 2019 рік».

5. Призупинити дію п.3 рішення Сквирської районної ради від 26.10.2017  № 08-18-07 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району» до завершення платежів за 2019 рік, шо визначено п.4 цього рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                              В. Гриша

м. Сквира                                         

23 травня 2019 року

 14-33-07

 

 

 

                                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                              Рішення сесії Сквирської районної ради

                                                                              від  ___________ 2019 року № _________

                                                                              Голова Сквирської районної ради

 

                                                                               __________________  В. Гриша

 

 

Склад конкурсної комісії

з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою:

вул. Центральна, 63-а  с. Великополовецьке Сквирського району Київської області

Гашенко Олена Анатоліївна             

-

начальник Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної  власності територіальних громад Сквирського району, голова комісії;

 

Дубінська Інна Миколаївна               

-

головний бухгалтер  Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної  власності територіальних громад Сквирського району, секретар комісії;

 

Члени комісії:

 

 

Яремко Марина Василівна

-

депутат Сквирської районної ради;

 

Корнійчук Валентина Василівна 

-

депутат Сквирської районної ради;

Чорненька Олена Павлівна

-

головний спеціаліст юридичного сектору  Сквирської районної ради.

 

 

 

 

Заступник голови ради                    О. Грищенко