Про затвердження Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2019-2020

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Програми з організації оперативного

реагування при виникненні масових захворювань

чи загибелі тварин та створення резервного фонду

у Сквирському районі Київської області на 2019-2020 роки

 

 

Розглянувши проект Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2019-2020 роки, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 30 січня 2019 року № 26, відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про ветеринарну медицину», керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2019-2020 роки (додається).

2. Сквирському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, Сквирській міській та сільським радам забезпечити виконання заходів Програми відповідно до своїх повноважень.

3. Сквирській райдержадміністрації, Сквирській міській та сільським радам передбачити кошти на фінансування заходів Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2019-2020 роки.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О. Грищенко та постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів.

 

Голова ради                                  В. Гриша

 

м. Сквира

14 березня 2019 року

№ 12-32-07