Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                        

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», ст.9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», рішення Сквирської районної ради від 16.10.2013  № 06-23-06 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, затверджено рішенням Сквирської районної ради від 18.10.2018 № 09-26-07, Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району, затвердженої рішенням Сквирської районної ради від 16.10.2013 № 06-23-06, враховуючи клопотання Сквирської райдержадміністрації  від 25.01.2019 № 06-44/264,   приватного підприємства «Редакція районної газети «Вісник Сквирщини» від 29.01.2019 № 3, подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

            1. Затвердити  склад конкурсної комісії  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою бульвар Сквирський, 3-в, с. Горобіївка Сквирського району Київської області (додаток 1).

2. Затвердити  склад конкурсної комісії  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою вул. Соборна, 53, м. Сквира Київської області (додаток 2).

3. Затвердити  склад конкурсної комісії  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою вул. Центральна, 63-а, с. Великополовецьке Сквирського району Київської області (додаток 3).

4. Комунальному підприємству «Архітектурне бюро Сквирської районної ради»:

 Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення  площею 17,1 кв. м (кімната № 6) та додаткові технічні приміщення площею 17,55 кв. м, які розташовані за адресою: вул. Соборна, 30-б в м. Сквира Київської області, для розміщення сектору містобудування та архітектури Сквирської райдержадміністрації.

Згідно п.10 «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району», затвердженої рішенням Сквирської районної ради від 16.10.2013 № 06-23-06, встановити розмір річної орендної плати за оренду нежитлового приміщення 1 грн.

5. Сквирській районній раді:

5.1. Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення,  розміщеного на третьому поверсі адміністративної будівлі,  площею 57,0 кв. м (кімнати №76-84), та додаткові  приміщення загального користування  площею 21,4 кв. м, розташовані  за адресою: вул. Богачевського, 28, м. Сквира Київської області для розміщення приватного підприємства «Редакція районної газети «Вісник Сквирщини», строком на 15 років.

Згідно ст. 9 Закону  «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» і  п.10 «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району», затвердженої рішенням Сквирської районної ради від 16.10.2013 № 06-23-06, встановити розмір річної орендної плати за оренду нежитлового приміщення 1 грн.

6. Визнати таким, що втратило чинність, рішення сесії Сквирської районної ради від 05.09.2018 №14-25-07 «Про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад Сквирського району».

7. Визнати таким, що втратило чинність, рішення сесії Сквирської районної ради від 05.09.2018 №15-25-07 «Про затвердження складу аукціонної комісії Сквирської районної ради для продажу об’єкту майна спільної власності територіальних громад Сквирського району».

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                              В. Гриша

 

м.Сквира                                         

14 березня 2019 року

21-32-07

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                              Рішення сесії Сквирської районної ради

                                                                              від  14 березня 2019 року № 21-32-07

                                                                             

                                                                               Голова Сквирської районної ради

                                                                               _____________________  В. Гриша

 

 

 

Склад конкурсної комісії

з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою:

вул. Соборна, 53 м. Сквира Київської області

 

 

Гашенко Олена Анатоліївна              -          начальник Відділу з питань управління,

                                                                         приватизації та оренди майна спільної

                                                                         власності територіальних громад Сквирського

                                                                         району, голова комісії;

Анодіна Наталія Павлівна                  -         юрист Відділу з питань управління,

                                                                         приватизації та оренди майна спільної

                                                                         власності територіальних громад Сквирського

                                                                         району, секретар комісії

 

Члени комісії :

 

Носінський Юрій Петрович                -         депутат Сквирської районної ради;

 

Мазур Тетяна Петрівна                        -         депутат  Сквирської районної ради;

 

Івашкевич Оксана Вікторівна             -         завідувач юридичним сектором Сквирської                            

                                                                          районної ради.

 

 

 

Заступник голови ради                              О. Грищенко