Про розірвання договору оренди нежитлових приміщень з ТОВ «Влакос» та стягнення заборгованості за договором

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  розірвання договору оренди

нежитлових приміщень з ТОВ «Влакос»

та стягнення заборгованості за договором

 

       08.08.2002 року з ТОВ „Влакос” було укладено Договір оренди нежитлових приміщень, розташованих за адресою: вул. Київська 4 та вул. Київська, 6, м. Сквира Київської області.

Згідно з умовами Договору - орендна плата сплачується Орендарем незалежно від наслідків господарської діяльності. Орендар постійно порушує істотні умови договору, а саме: отримуючи прибуток від проведення господарської діяльності не сплачує (невчасно сплачує) орендну плату за користування приміщеннями та земельною ділянкою. Строк заборгованості становить від 3 до 8 місяців. ТОВ «Влакос» не сплачує орендну плату за користування будівлею та земельною ділянкою з липня 2017 року. Питання щодо виконання умов договору ТОВ «Влакос» неодноразово було внесено на спільний  розгляд постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, з питань регламенту, законності і правопорядку, з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, з питань агропромислового розвитку, земельних, водних та лісових ресурсів. Орендарю та бенефіцеарному власнику направлялися претензії, листи.

   Зважаючи на тривале повторюване невиконання зобов’язань орендарем, відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.26 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення сесії Сквирської районної ради №06-23-06 від 16.10.2013р. «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», враховуючи  рекомендації постійних депутатських комісій з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури та з питань регламенту, законності і правопорядку від 13.12.2018 року «Про виконання умов договору оренди ТОВ «Влакос» щодо сплати орендної плати», з  метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання Відділу з управління комунальним майном, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

                                                       В И Р І Ш И Л А:

  1. Погодити розірвання в судовому порядку договору оренди нежитлових приміщень, розташованих за адресою: вул. Київська, 4 та вул. Київська, 6, м. Сквира Київської області, укладеного 08.08.2002 між комунальною установою Сквирської районної ради Відділом з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, ідентифікаційний код ЄДРПОУ  03054829, місцезнаходження  якої: вулиця Київська, 4/6, м. Сквира, Київська область та ТОВ «Влакос»: код ЄДРПОУ 24081279, юридична адреса: вул. Київська, 4 та вул. Київська, 6, м. Сквира Київської області.
  2. Доручити Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району підготувати матеріали та звернутися до суду з позовом про розірвання договору оренди та стягнення заборгованості за договором.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

Голова ради                                     В. Гриша

 

 

 

м. Сквира

14 березня 2019 року

№ 08-32-07