Про інформацію голови Сквирської районної державної адміністрації щодо здійснення процесу децентралізації в Сквирському районі

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про інформацію голови Сквирської

районної державної адміністрації щодо

здійснення процесу децентралізації в

Сквирському районі

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови Сквирської районної державної адміністрації В.Галюка щодо здійснення процесу децентралізації у Сквирському районі, районна рада відмічає, що у районі триває робота щодо впровадження реформи децентралізації влади, яка розпочалася у 2015 році, зокрема щодо формування спроможної територіальної громади, як одного із головних напрямів цієї реформи. в перспективному плані формування територій громад Київської області, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 року № 1206 Сквирський район не відображений.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у 2017 році, було створено Фурсівську об’єднану територіальну громаду, в якій 29 жовтня 2017 року відбулися вибори.  До її складу ввійшли два населені пункти Сквирського району -  с.Пищики та с.Безугляки.

Процес об’єднання запропоновано Сквирською міською радою з центром  м.Сквира та Шамраївською сільською радою з центром  с.Шамраївка. Станом на сьогодні процес триває.

Сквирською райдержадміністрацією та Сквирською районною радою проведено ряд інформаційних заходів щодо об’єднання територіальних громад.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015р. №214 «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.11.2015р. №1206-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Київської області», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності і правопорядку, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію голови Сквирської районної адміністрації В.Галюка щодо здійснення процесу децентралізації у Сквирському районі взяти до відома (додається).

2. Сквирській районній державній адміністрації продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо процесу децентралізації у Сквирському районі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

 

Голова ради                                               В. Гриша

 

м. Сквира

14 березня 2019 року

№ 04-32-07