Про стан виконання районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на стро

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про стан виконання районної цільової Програми

мобілізаційної підготовки місцевого значення

та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням

військового обов’язку, призовом громадян України

на строкову військову службу до лав Збройних Сил України

та інших військових формувань на 2014-2018 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію військового комісара Сквирського військового комісаріату підполковника Бабенка В.С. «Про стан виконання районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки», затвердженої рішенням сесії Сквирської районної ради від 29.10.2014 року №08-32-06, внесеними змінами до Програми (рішення сесії від 08.05.2015 року №03-37-06; від 03.03.2016 року №09-06-07), районна рада відмічає, що Програма сприяла забезпеченню часткової мобілізації, своєчасному оповіщенню і прибуттю громадян, які призиваються на строкову військову службу, забезпеченню транспортом та паливно-мастильними матеріалами Сквирський районний військовий комісаріат.

На реалізацію заходів, передбачених цією Програмою, з районного бюджету передбачалось 945000 грн.

На виконання Програми, в рамках проведених шести хвиль мобілізації протягом 2014-2015 років та призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, інших військових формувань, протягом 2014-2018 років загальний обсяг фінансування видатків склав 215898,39 грн., в т.ч.: 200898.39 грн. - на придбання паливно-мастильних матеріалів та 15000 грн. - на придбання друкованої продукції.

Протягом 2014-2018 років забезпечено дизпаливом всі відправки по призову на строкову військову службу до Лав Збройних Сил України, інших військових формувань, що становить 100% від поданих заявок, а також забезпечено повністю дизпаливом відправки по всіх хвилях мобілізацій.

Відповідно до Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності і правопорядку, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію військового комісара Сквирського військового комісаріату підполковника Бабенка В.С. про стан виконання районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки взяти до відома (додається).
  2. Сквирській райдержадміністрації, Сквирському районному військовому комісаріату для забезпечення заходів з мобілізаційної підготовки та заходів, пов’язаних з виконанням військового обов’язку, призовом громадян на строкову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань, після прийняття відповідної обласної Програми, підготовити і подати на розгляд сесії районної ради районну цільову Програму мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2019 -2022 роки.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

Голова ради                     В.В. Гриша

 

м. Сквира

20 грудня 2018 року

№ 04-29-07