Про передачу у власність редакції районної газети «Вісник Сквирщини» комунального майна та затвердження Передавального акта

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про передачу у власність редакції
районної газети «Вісник Сквирщини»
комунального майна та затвердження

Передавального акта

Розглянувши лист редакції районної газети «Вісник Сквирщини» від 15.11.2018 №28, у зв’язку з її перетворенням членами трудового колективу у суб’єкт господарювання, на виконання вимог ст.ст. 8, 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», відповідно до ст.ст. 88, 104-108 Цивільного кодексу України, ст.ст. 57, 59 Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи рішення Сквирської районної ради від 23.06.2016 №07-08-07 «Про затвердження розпорядження голови Сквирської районної ради від 28.04.2016 №66 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Вісник Сквирщини» та редакції районної газети «Вісник Сквирщини», співзасновником якого є Сквирська районна рада», висновки та рекомендації  постійних  депутатських комісій, керуючись  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати безоплатно у власність редакції районної газети «Вісник Сквирщини» (код ЄДРПОУ 02473330) майно, що перебуває на її балансі, за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості, з подальшою передачею цього майна у власність суб’єкту господарювання – правонаступнику редакції районної газети «Вісник Сквирщини», у зв’язку з перетворенням районної газети «Вісник Сквирщини»  членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України.

2. Затвердити Передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального засобу масової інформації редакції районної газети «Вісник Сквирщини» (код ЄДРПОУ 02473330) (додається).

3. Голові комісії – редактору районної газети «Вісник Сквирщини» Бондарчук Катерині Федорівні подати Передавальний акт державному реєстратору для проведення державної реєстрації реорганізації редакції районної газети «Вісник Сквирщини» в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

Голова ради                                    В.В. Гриша

 

м. Сквира

20 грудня  2018 року

№ 14-29-07

 

Додаток 1 до Передавального акта

Додаток 2 до Передавального акта

Додаток 3 до Передавального акта

Додаток 4 до Передавального акта

Додаток 5 до Передавального акта

Додаток 6 до Передавального акта

Додаток 7 до Передавального акта

Додаток 8 до Передавального акта

Додаток 9 до Передавального акта

Додаток 10 до Передавального акта

Додаток 11 до Передавального акта