Про затвердження розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної ради від 13.07.2020 № 40 „Про розірвання контракту з начальником комунального підприємства „Архітектурне бюро Сквирсько

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

ПРОЄКТ

Про затвердження розпорядження виконуючої обов’язки

голови Сквирської районної ради від 13.07.2020 № 40

„Про розірвання контракту з начальником комунального

підприємства „Архітектурне бюро Сквирської районної ради”

 

            Керуючись  п. 20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, рішенням сесії Сквирської районної ради від 25.06.2020 № 14-45-07 „Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Сквирського району в новій редакції”, враховуючи висновки постійних депутатських комісій,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної ради від 13 липня 2020 року  № 40 „Про розірвання контракту з начальником комунального підприємства „Архітектурне бюро Сквирської районної ради ” (додається).

 

Голова ради                          В. Гриша

 

 

м. Сквира

_____________ 2020 року

№ ___-46-07

                                   

                             Додаток

до рішення № ___-___-07 від _____________ 2020 року

розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної ради від 13.07.2020 № 40 „Про розірвання контракту з начальником комунального підприємства „Архітектурне бюро Сквирської районної ради”

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від 13 липня 2020 року                                                              № 40

 

Про розірвання контракту з начальником

комунального підприємства „Архітектурне

бюро Сквирської районної ради”

Розглянувши  заяву начальника комунального підприємства „Архітектурне бюро Сквирської районної ради” Н.Хінцінської про розірвання контракту, відповідно до п.3.4, п.5.6 Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Сквирського району в новій редакції, затвердженого рішенням сесії від 25.06.2020 №14-45-07, підпункту 5.2. пункту 5 контракту з керівником комунального підприємства „Архітектурне бюро Сквирської районної ради” Н.Хінцінською від 02 березня 2020 року, керуючись ч. 7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.  1 ст. 36 Кодексу законів про працю України:

1. Припинити дію контракту з начальником комунального підприємства „Архітектурне бюро Сквирської районної ради” Хінцінською Ніною Михайлівною з 15.07.2020 за угодою сторін.

2. Обов’язки начальника комунального підприємства „Архітектурне бюро Сквирської районної ради”  покласти на головного бухгалтера Гаврилюк Алла Василівна.

3. Затвердити дане  розпорядження на черговій сесії Сквирської районної ради.

 

Виконуючий обов’язки голови ради                 О.Грищенко