Про внесення змін до районної Програми підтримки заходів та робіт з територіальної оборони на території Сквирського району на 2020 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЄКТ

 

Про внесення змін до районної Програми підтримки

заходів та робіт з територіальної оборони на території

Сквирського  району на 2020 рік

 

Розглянувши зміни до районної Програми підтримки заходів  та робіт з територіальної оборони на території Сквирського району  на 2020 рік, схвалені розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 03.07.2020 № 150, відповідно до законів України "Про оборону України", "Про місцеві державні адміністрації", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", Указу Президента України від 01.05.2014 року №447 "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави", Положення про територіальну оборону України, затвердженого Указом Президента України від 23.09.2016 № 406/2016,керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до районної Програми підтримки заходів  та робіт з територіальної оборони на території Сквирського району  на 2020 рік (додаються).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

Голова ради                  В.Гриша

 

м. Сквира

__________ 2020 року

№ _______