Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи в Сквирському районі «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» на 2020 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЄКТ

Про внесення змін до Програми розвитку

архівної справи в Сквирському  районі

«Об’єднаний трудовий архів міської та

сільських рад Сквирського району»

на 2020 рік

Розглянувши зміни до Програми розвитку архівної справи в Сквирському районі «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» на 2020 рік, схвалені розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації  від _________ №___ , відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» та з метою удосконалення архівної справи у Сквирському районі і створення належних умов зберігання, збільшення та використання архівного фонду, зміцнення матеріально-технічної бази комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району», керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми  розвитку архівної справи в Сквирському районі «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району»  на 2020 рік (додаються).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

Голова ради                      В.Гриша

м. Сквира

__________ 2020 року

№ _______