Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

              ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, п.5 ст. 60, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 26.10.2017 №08-18-07, розглянувши подання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада   

                                                              В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на передачу з балансу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району на баланс комунального  некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сквирського району, загальною залишковою вартістю 7913,0 грн. згідно з додатками 1, 2.

2. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району та комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр медико-санітарної допомоги» передати матеріальні  цінності  згідно  акту  прийому-передачі до 01 жовтня 2020 року.

3. Погодити продовження на той самий строк, на який його було укладено, договору  оренди нежитлового приміщення від 02.04.2018, а саме частини нежитлового приміщення (літера Л-1), розташованого за адресою: м.Сквира, вул.Київська, 12, що є спільною власністю територіальних громад Сквирського району, укладеного  між орендодавцем Сквирською центральною районною лікарнею та орендарем – управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, код ЄДРПОУ  41316012, місцезнаходження: м.Київ, вул. Т.Строкача, 2.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 Голова ради                                                                   В.Гриша

м. Сквира                                         

____________ 2020 року

№ ___________________