Про розгляд звернення медичних працівників О.Кудик-Химчук, А.Вознюк, С.Щуревського, В.Бикової, О.Корзун

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про розгляд звернення медичних працівників О.Кудик-Химчук, А.Вознюк, С.Щуревського, В.Бикової, О.Корзун

Заслухавши і обговоривши інформацію начальника комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району О.Гашенко щодо звернення медичних працівників О.Кудик-Химчук, А.Вознюк, С.Щуревського, В.Бикової, О.Корзун, відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року №786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», враховуючи рішення Сквирської районної ради від 14.03.2019 № 07-32-07 «Про стягнення боргу та повернення майна корпорацією «Елтекс», рекомендації постійних депутатських комісій Сквирської районної ради, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернення медичних працівників О.Кудик-Химчук, А.Вознюк, С.Щуревського, В.Бикової, О.Корзун (додається) та інформацію начальника комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району О.Гашенко взяти  до відома (додається).

2. Відмовити у наданні дозволу на передачу в суборенду Корпорацією «Елтекс» нежитлової будівлі площею 674,2 кв.м., що розташована по вул. Київська, 4, м.Сквира, та відповідно у зміні цільового призначення цього приміщення, оскільки на розгляді в Господарському суді Київської області перебуває справа № 911/1671/20 за позовом першого заступника Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Сквирської районної ради Київської області і Комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району до Корпорації «Елтекс» про стягнення 882 442,95 грн., розірвання договору та зобов’язання повернути майно.

3. Відмовити у внесенні змін до п.п.6 п. 7 Додатку 2 до Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сквирського району «Орендні ставки за використання нерухомого майна» щодо зменшення орендної ставки з 20 на 2 за розміщення суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять господарську діяльність з медичної практики, оскільки це суперечить постанові Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року №786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу».

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника голови  Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

Голова ради                                                                     В. Гриша

м. Сквира

_____________ 2020 року

№ ___­­________