Про розгляд звернення директора Корпорації «Елтекс» Я.Бикова

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про розгляд звернення директора

Корпорації «Елтекс» Я.Бикова

Заслухавши і обговоривши інформацію начальника комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району О.Гашенко щодо звернення директора Корпорації «Елтекс» Я.Бикова, відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», враховуючи рішення Сквирської районної ради від 14.03.2019 № 07-32-07 «Про стягнення боргу та повернення майна корпорацією «Елтекс», рекомендації постійних депутатських комісій Сквирської районної ради, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернення директора Корпорації «Елтекс» Я.Бикова (додається) та інформацію начальника комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району О.Гашенко (додається) взяти  до відома.

2. Відмовити Корпорації «Елтекс» у розірванні договору оренди від 01 жовтня 1015 року в частині оренди нежитлової будівлі по вул. Київська, 6 м.Сквира та в наданні дозволу на укладення договору суборенди нежитлової будівлі по вул. Київська, 4 м.Сквира, оскільки на розгляді в Господарському суді Київської області перебуває справа № 911/1671/20 за позовом першого заступника Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Сквирської районної ради Київської області і Комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району до Корпорації «Елтекс» про стягнення 882 442,95 грн., розірвання договору та зобов’язання повернути майно.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника голови  Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

Голова ради                                                     В. Гриша

м. Сквира

_____________ 2020 року

№ ___­­________