Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр». Оприлюднено 29.05.2020

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЄКТ

 

Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора  комунального закладу Сквирської районної ради  «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр»

            Розглянувши листи завідувача сектору освіти Сквирської райдержадміністрації від 15.05.2020 №295, відповідно до п.41 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545, наказу Міністерства освіти і науки України від 03.10.2018 року № 1051 «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру», п.40 Статуту комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр», затвердженого рішенням сесії від 14.03.2019 №16-32-07, з метою визначення механізму проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр», керуючись пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій,  районна рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Затвердити Положення про проведення конкурсу на посаду директора  комунального закладу Сквирської районної ради  «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                       В. Гриша

 

 

м. Сквира

_______________ 2020 року

____-____-07