Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району. Оприлюднено 29.05.2020

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                           ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши подання сектору освіти Сквирської районної державної адміністрації, з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада    

                                                                           В И Р І Ш И Л А:

 

1. Сектору освіти Сквирської районної державної адміністрації:

1.1. Погодити продовження договору №1 оренди нежитлового приміщення, а саме частини нежитлового приміщення котельні, розташованого за адресою: м.Сквира, вул.Незалежності, 63, що є спільною власністю територіальних громад Сквирського району,  укладеного 23.08.2017 між орендодавцем - відділом освіти Сквирської районної державної адміністрації та орендарем - ТОВ «Енергобюджет», код ЄДРПОУ  39408203, місцезнаходження:  м.Сквира, вул.Шевченка,1.

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 Голова ради                                 В.Гриша

 

м. Сквира                                         

____________ 2020 року

№ ___________________