Про затвердження Статуту Сквирської дитячої школи мистецтв в новій редакції. Оновлений 10.02.2020

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЄКТ

Про затвердження Статуту Сквирської

дитячої школи мистецтв в новій редакції

 

Розглянувши клопотання Сквирської райдержадміністрації про затвердження статуту Сквирської дитячої школи мистецтв в новій редакції, відповідно до Законів України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, наказів Міністерства культури України від  09.08.2018р. № 686 «Про затвердження Положення про мистецьку школу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2018 року за № 1004/32456, від 29.08.2019р. №711 «Щодо врегулювання деяких питань здійснення освітньої діяльності мистецькими школами» та від 11.08.2015 №588 «Про затвердження Типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)», враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Основним органом управління Сквирської ДШМ є Сквирська районна рада. Оперативне управління закладом в межах делегованих повноважень, здійснює Сквирська районна державна адміністрація в особі її структурного підрозділу – сектору  культури, молоді та спорту Сквирської районної  державної  адміністрації.

2. Коротка назва закладу – Сквирська ДШМ.

3. Змінити в юридичній адресі Сквирської дитячої школи мистецтв поштовий індекс з 09000 на 09001.

4. Змінити вид економічної діяльності з 90.01 – театральна та концертна діяльність та 90.03 - індивідуальна мистецька діяльність на 85.52 – освіта у сфері культури.

5. Затвердити Статут Сквирської дитячої школи мистецтв в новій редакції (додається).

6. Уповноважити сектор культури, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації забезпечити в установленому законом порядку державну реєстрацію  змін до установчих документів  (Статуту). 

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

                                                                  

Голова ради                      В. Гриша

м. Сквира

___ ______________2020 року

№ ___-42-07