Про затвердження районної Програми фінансового забезпечення функціонування Сквирської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегован

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

ПРОЄКТ

Про затвердження районної Програми  фінансового

забезпечення функціонування Сквирської районної

державної адміністрації та її структурних підрозділів

для виконання та реалізації повноважень, делегованих

 Сквирською районною радою, на 2020 рік

Розглянувши проєкт районної  Програми фінансового забезпечення функціонування Сквирської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Сквирською районною радою, на 2020 рік,схвалений розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації від 31.01.2020 року №28, з метою підвищення дієвості управлінських рішень Сквирської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих та власних повноважень, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму фінансового забезпечення функціонування Сквирської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Сквирською районною радою, на 2020 рік (додається).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів районної Програми, виходячи з реальних можливостей бюджетів та їх пріоритетів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                В. Гриша

 

м. Сквира

___________2020 року

№ ___-___-07