Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району. Оприлюдено 30.01.2020

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                             ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», «Про оренду державного та комунального майна», «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 №2067, Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 26.10.2017 №08-18-07, рішення Сквирської районної ради від 19.12.2019 №10-40-07 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», розглянувши подання ліквідаційної комісії з припинення управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації,  Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, звернення Сквирської райдержадміністрації, комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня», районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Сквирської районної державної адміністрації, комунального закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи», приватного підприємства «Роммед», з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада    

                                                В И Р І Ш И Л А:

            1. Затвердити акт приймання-передачі нежитлової будівлі (літера «А»), розташованої за адресою:  вул.Богачевського, 42-Б, м.Сквира Київської області, з балансу управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації на баланс комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, складений 08.01.2020 (додається).

2. Затвердити  акт приймання-передачі нежитлової будівлі (літера «Б»), розташованої за адресою:  вул.Богачевського, 42-Б,  м.Сквира Київської області,  з балансу управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації на баланс комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, складений 08.01.2020 (додається).

3. Затвердити  акт приймання-передачі нежитлової будівлі (літера «В»), розташованої за адресою:  вул.Богачевського, 42-Б,  м.Сквира Київської області, з балансу управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації на баланс комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, складений 08.01.2020 (додається).

4. Затвердити акт приймання-передачі нежитлового приміщення в квартирному (багатоповерховому) житловому будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями, загальною площею 1083,6кв.м, яке розташоване за адресою: вул.Соборна, 38, м.Сквира Київської області, безоплатно із комунальної власності Сквирської центральної районної аптеки №25 у комунальну власність Сквирської районної ради, складений 17.01.2020.

5. Комунальній установі Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району:

5.1.      Надати дозвіл на передачу в оренду Сквирській районній державній адміністрації частини нежитлової будівлі - літера «Б» (2 бокси гаража), розташованої за адресою: вул. Богачевського, буд.42-Б, м.Сквира Київської області для розміщення двох легкових автомобілів.

5.2.     Надати дозвіл на передачу в оренду районному центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Сквирської районної державної адміністрації  частини нежитлової будівлі - літера «Б» (1 бокс гаража), розташованої за адресою: вул. Богачевського, буд.42-Б, м.Сквира Київської області для розміщення одного легкового автомобіля.

5.3.    Надати дозвіл на передачу в оренду відділу фінансів Сквирської районної державної адміністрації частини нежитлової будівлі - літера «Б» (1 бокс гаража), розташованої за адресою: вул. Богачевського, буд.42-Б, м.Сквира Київської області для розміщення одного легкового автомобіля.

6. Комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня»:

6.1. Надати дозвіл на передачу в оренду районному центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Сквирської районної державної адміністрації нежитлової будівлі (аптеки) - літера «П» загальною площею 155,5 кв.м, розташованої за адресою: вул. Київська, 12, м.Сквира Київської області.

6.2. Надати дозвіл на передачу в оренду комунальному закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи» нежитлового приміщення у будівлях, розташованих за адресою: вул. Київська, буд.12, м.Сквира Київської області загальною площею 38,9 кв.м для розміщення Сквирського районного відділення бюро судово-медичної експертизи, в тому числі: літера «Г» - кабінети №№ 17,  26, 28 площею 30,2 кв.м, літера «Б-4» - кабінет № 103  площею 8,7 кв.м. При укладанні договору на відшкодуванні витрат на утримання орендованого майна додатково врахувати  24,2 кв.м площі загального користування, в тому числі: в будівлі літера «Г» - 23,0 кв.м, в будівлі літера «Б-4» - 1,2 кв.м.

 7. Комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»:

7.1. Надати дозвіл на знесення будівель, які розташовані за адресою: вул. Медична, буд.14-а, с.Шамраївка Сквирського району Київської області та належать до спільної власної територіальних громад Сквирського району і перебувають на балансі комунального  некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», як таких, що не придатні для подальшого використання та підлягають знищенню, а саме: складові частини, які відносяться до нежитлової будівлі лікарні – пральня-гараж (літера «Б») загальною площею 88,0 кв.м та харчоблок (літера «В») загальною площею 97,6 кв.м.

7.2.Списати з балансу основних засобів нежитлові будівлі, зазначені в п. 7.1. цього рішення.

7.3. Після завершення процедури списання в установленому  порядку подати Сквирській районній раді акт на списання матеріальних цінностей, складений комісією і затверджений керівником закладу,  та  звіт про списання майна.

8. Визначити територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району балансоутримувачем майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сквирського району – будівлі загальною площею 1151,8 кв.м, розташованої за адресою: провулок Зв’язку, 2-а, с.Горобіївка Сквирського району Київської області.

У строк до  01 травня 2020 року комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» передати з балансу, а Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району прийняти на баланс будівлю загальною площею 1151,8 кв.м, розташовану за адресою: пров. Зв’язку, 2-а, с.Горобіївка Сквирського району Київської області.

9. Погодити приватному підприємству «Роммед» розміщення зовнішньої реклами на будівлі лікувального корпусу (літера Б-4) комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня»,  розташованого за адресою:  вул.Київська,12,  м.Сквира Київської області, на строк до 31.08.2021 включно.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                          В.Гриша

 

м. Сквира                                         

____________ 2020 року

№ _________________